İade ve Değişim

japonalmanyedekparca.com'dan yaptığınız alışverişte memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. 

7 gün boyunca ürünü iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için;
ürünün kullanılmamış olması ve orijinal kutusuna zarar gelmemiş olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmez. Memnun kalmadığınız bir ürünü kolayca iade edebilirsiniz. İade talebinizle ilgili +90 (532) 630 08 04 numaralı telefondan ya da e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürününüzü, faturası ile birlikte geri gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgi e-postası gönderilir. 

İade şartları

- Ürününüzü, satın aldığınız tarihten itibaren 7 gün boyunca iade edebilirsiniz.
- İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.
- İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla, eksiksiz şekilde iade adresine göndermelisiniz.
- Sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır. 
- İade kargonuz bize ulaştığında, iade departmanımız tarafından incelir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına hemen iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

İade durumunda önce müşteri hizmetlerini aramanız işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

BMW Yedek Parça Mercedes-Benz Yedek Parça Opel Yedek Parça Peugeot Yedek Parça Volkswagen Yedek Parça Toyota Yedek Parça Hyundai Yedek Parça Honda Yedek Parça Mazda Yedek Parça Nissan Yedek Parça Mitsubishi Yedek Parça Isuzu Yedek Parça
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön